Pockets and Sockets: 2013 Tournament Schedule

P&Simage
Wednesday, May 8
2013
Schedule
                     FIELD 1                        FIELD 2               FIELD 3               FIELD 4                              FIELD 5                          FIELD 6                  FIELD 7                           FIELD 8                          FIELD 9                           FIELD 10
8:00   SNIPERS              TEAM 22   PB ALL STARS     CUDAS  

TEAM22(RED)  
STAMPEDE

  CUDAS         TEAM22(WHITE)   ELITE                            PRAETORIANS   TEAM22(BLUE)        
PB ALLSTARS
  ELITE             
MAD SKILLZ (PURPLE
)
  ELITE(LIME)               PRAETORIANS(BLACK) ELITE(LIME)                  TEAM22(WHITE)   ELITE                     WHALERS
9:00   ELITE(PURPLE)  NARWAHLS   PRAETORIANS     SNIPERS   TEAM 22(RED) 
PINK PONIES
   ELITE(LIME)   CUDAS(ORANGE)   CUDAS(NAVY)              STAMPEDE   ELITE(PURPLE)       PRAETORIANS   ELITE(LIME)                 WOLFGANG   ELITE(WHITE)         PRAETORIANS(WHITE)   PRAETORIANS(PURPLE)        STAMPEDE   CUDAS                   STAMPEDE
10:00   CUDAS                 TEAM 22   SNIPERS    PB ALL STARS PB ALLSTARS      TEAM22(RED)   22NAPLES        PRAETORIANS   ELITE                                   LIONFISH   CUDAS                      TEAM22(BLUE)   MADSKILLZ(WHITE) PRAETORIANS   BEAST(BLACK)                        ELITE(PURPLE)   HAMMERHEADS          TEAM22(WHITE)                      BEAST(RED)        PRAETORIANS(BLACK)
11:00   BEAST            ELITE   WHALERS      STAMPEDE   ELITE(PURPLE)          22 NAPLES   TEAM22(RED)   CUDAS(NAVY)   STAMPEDE              
PINK PONIES
  WOLFGANG            ELITE(PURPLE)   PRAETORIANS               ELITE(LIME)   TEAM MIKEY         PRAETORIAN (PURPLE)   ELITE(WHITE)      BEAST(RED)   PRAETORIAN(WHITE)              ELITE(LIME)
12:00   SNIPERS                    CUDAS   PB ALL STARS     TEAM 22   22NAPLES                    LIONFISH   TEAM22(WHITE) STAMPEDE   CUDAS                                          ELITE   PRAETORIANS                          ELITE   MADSKILLZ(PURPLE)  MADSKILLZ(WHITE) PRAETORIAN(BLACK)                 STAMPEDE   PRAETORIANS        TEAM22   BEAST(BLACK)   PRAETORIAN(WHITE)
1:00   TEAM22                     CUDAS   PRAETORIANS  TEAM22(RED)        SNIPERS                     22NAPLES   ELITE(LIME) HAMMERHEADS   CUDAS(ORANGE)        NARWAHLS   PRAETORIANS           WOLFGANG   ELITE(LIME)              ELITE(PURPLE)   ELITE(PURPLE)                          TEAM MIKEY   BEAST                  WHALERS   PRAETORIAN(PURPLE)         ELITE(WHITE)
2:00     U9 BOYS CHAMPIONSHIP   CUDAS(NAVY)   PINK PONIES   PRAETORIANS         STAMPEDE   PRAETORIANS  TEAM22(BLUE) TEAM22(WHITE)             LIONFISH   STAMPEDE               
PB ALLSTARS
  MADSKILLZ(WHITE)        ELITE    STAMPEDE                                TEAM MIKEY   ELITE(LIME)   BEAST(BLACK)   BEAST(RED)                      ELITE(PURPLE)
          SEED 1     SEED   2                                    
3:00   PRAETORIANS    STAMPEDE   ELITE(LIME)*         SNIPERS   NARWAHLS   HAMMERHEADS   TEAM22(WHITE) ELITE(PURPLE) CUDAS                                         ELITE   TEAM22(RED)                    NAPLES   MADSKILLZ(PURPLE)  PRAETORIANS 22NAPLES                        CUDAS(ORANGE)   PRAETORIANS          BEAST   TEAM22                                 STAMPEDE*
          4:15         U15 BOYS PLAYOFF             U13 CHAMPIONSHIP    U13 BOYS PLAYOFF     U11 BOYS CHAMPIONSHIP               U11 BOYS PLAYOFF      HS GIRLS CHAMPIONSHIP    MS GIRLS CHAMPIONSHIP        HS BOYS CHAMPIONSHIP                HS BOYS PLAYOFF       U15 BOYS CHAMPIONSHIP
             SEED 3     SEED 4              SEED 1     SEED 2      SEED 3         SEED 4    SEED 1    SEED 2                     SEED 3      SEED 4                SEED1       SEED2      SEED 1          SEED 2                   SEED 1    SEED 2                  SEED 3       SEED 4               SEED 1        SEED 2
                                         
    U9 BOYS  BLUE   MS GIRLS OLIVE                                
    U11 BOYS TANGERINE   HS GIRLS PINK                                
    U13 BOYS PURPLE                                    
    U15 BOYS RED                                    
    HS BOYS GREEN                                    
                                         
    *= ADDITIONAL GAME WILL NOT COUNT TOWARDS TEAM RECORD                            
   

THE SEACREST SOCCER COMPLEX FOR THE USE OF THEIR FIELDS

                   
   

THE REFS FOR DONATING THEIR TIME

                           


enterprise
Handout: Handouts for tournament